Szczyt popularności: 2025 - 193 nadań
Od szczytu: 0 nadań
Profil imienia
Chłopcy · pierwsze imię · ogólnopolskie dane 2000-2025
W skrócie
W 2025 roku imię Maurycy było na 93. miejscu wśród chłopców. Nadano je 193 razy, czyli miało udział 0,15% w roczniku. W porównaniu z poprzednim rokiem liczba nadań wzrosła o 9. Pozycja w rankingu poprawiła się o 8 miejsc.
Trend 2000-2025
Szczyt popularności: 2025 - 193 nadań
Od szczytu: 0 nadań
Najlepszy ranking: 93. miejsce w 2025
Najniższy ranking: 152. miejsce w 2006
Region
Sprawdź, jak najnowszy wynik imienia wygląda w wybranym województwie rejestracji urodzenia na tle danych ogólnopolskich.
Najnowszy dostępny rok: 2025
Najnowszy dostępny rok: 2025
Porównanie pokazuje udział imienia w roczniku, nie liczbę nadań.
Dane regionalne oznaczają województwo rejestracji urodzenia, nie miejsce zamieszkania dziecka ani przyszłą klasę szkolną. Trend regionalny jest dostępny od 2019 r.
Historia
| Rok | Liczba nadań | Ranking | Udział |
|---|---|---|---|
| 2000 | 43 | 139. | 0,02% |
| 2001 | 43 | 141. | 0,02% |
| 2002 | 56 | 133. | 0,03% |
| 2003 | 67 | 126. | 0,04% |
| 2004 | 66 | 130. | 0,04% |
| 2005 | 46 | 149. | 0,02% |
| 2006 | 49 | 152. | 0,02% |
| 2007 | 63 | 144. | 0,03% |
| 2008 | 83 | 136. | 0,04% |
| 2009 | 86 | 136. | 0,04% |
| 2010 | 97 | 127. | 0,04% |
| 2011 | 87 | 133. | 0,04% |
| 2012 | 84 | 137. | 0,04% |
| 2013 | 85 | 132. | 0,04% |
| 2014 | 100 | 133. | 0,05% |
| 2015 | 106 | 131. | 0,05% |
| 2016 | 77 | 145. | 0,04% |
| 2017 | 110 | 126. | 0,05% |
| 2018 | 120 | 120. | 0,06% |
| 2019 | 113 | 123. | 0,06% |
| 2020 | 134 | 118. | 0,07% |
| 2021 | 157 | 111. | 0,09% |
| 2022 | 147 | 116. | 0,09% |
| 2023 | 152 | 108. | 0,10% |
| 2024 | 184 | 101. | 0,14% |
| 2025 | 193 | 93. | 0,15% |